Unilever Awards European Media Planning & Buying Account to Mindshare - Dutch
05-11-2004 :
Dit besluit volgt op Unilevers aankondiging in mei van dit jaar dat zij van plan was haar positie en de bureaus die haar media-inkoopaccount in Europa beheren opnieuw te onderzoeken.
Tot op heden hebben MindShare en Initiative het account van € 1 miljard gedeeld.
Dit onderzoek, waaraan ook Aegis meedeed, is geen teken van ontevredenheid met of kritiek op de betrokken bureaus, maar is veeleer een volgende stap van Unilever om haar mediamanagement te centraliseren en haar leidende positie op dit gebied te behouden.
Alan Rutherford, Unilever Global Media Director, verklaarde: "We willen Initiative bedanken voor haar deskundige dienstverlening in de periode waarin zij het account heeft beheerd. Unilever is echter van mening dat zij de structuur van haar externe ondersteunende diensten in lijn moet brengen met haar streven naar vereenvoudiging."
Unilever Nederland B.V.:
Media Relations
Weena 455
3013 AL Rotterdam
T: +31 (0) 10 217 4844
Na 17.30 uur: +31 (0) 10 217 4000
F: +31 (0) 10 217 4843

