Gebleken is dat, vanwege een fout in de productie, een aantal bakjes stukjes rubber kan bevatten.
Het betreft uitsluitend Conimex Boemboe Sajoer Boontjes met streepjescode 8712100542619 en een houdbaarheidsdatum van 02/2018 . Consumenten wordt verzocht de betrokken producten niet te consumeren. Alle andere Conimex-producten zijn volledig veilig voor consumptie.
Unilever vraagt consumenten, die in het bezit zijn van een of meer van de bakjes van de betrokken Conimex Boemboe Sajoer Boontjes, de kartonnen verpakking uiterlijk 14 oktober 2016 op te sturen naar:
Conimex
Antwoordnummer 11103
2700 VC ZOETERMEER
Consumenten wordt verzocht daarbij naam, adres, e-mailadres en telefoonnummer te vermelden.
Bij vragen of opmerkingen kunnen consumenten contact opnemen met de Conimex Consumentenservice via het gratis telefoonnummer: 0800 – 0228242.
Deze informatie wordt tevens gepubliceerd in een advertentie in de landelijke en regionale dagbladen op vrijdag 23 september 2016.