Onze merken
Elke dag gebruiken 2,5 miljard mensen een Unilever-product. Hier vindt u informatie over de producten die in Nederland op de markt zijn.

Sinds december 2018 maakt De Vegetarische Slager uit van ons merkenportfolio. Jaap Korteweg, negende generatie boer en groot vleesliefhebber, werd vegetariër en richtte in 2010 De Vegetarische Slager op vanuit zijn eigen behoefte aan lekker vlees waar geen dieren voor nodig zijn. De producten van De Vegetarische Slager hebben een kleine ecologische footprint en zijn gemaakt op basis van GMO-vrije soja, lupine en groenten.

Bij Hellmann's geloven we dat voedsel te goed is om verspild te worden. Ons doel is om mensen te helpen om te genieten van goed, eerlijk voedsel voor het eenvoudige plezier dat het is, zonder zorgen of verspilling. #MakeTasteNotWaste.

Bij Knorr gaat het allemaal om de passie voor smaak: goede ingrediënten en de kennis van de Knorr Chefs om heerlijke Knorr-producten te maken.

Thee verfrist, ontspant, herstelt, verkwikt, verwarmt, verkoelt en hydrateert. Het hele lichaam profiteert ervan. Drink dus lekker, drink Lipton-thee.

Onze missie is om een mooiere wereld te creëren door de bijzondere kracht van biologische kruiden. We hopen jou te inspireren om bewuster te leven en meer van jezelf en de prachtige planeet waarop we leven te ontdekken.

Unilever Food Solutions is een van 's werelds grootste foodservicebedrijven. Deze divisie heeft zich gespecialiseerd in producten en services voor de professionele keuken.

Ben & Jerry’s maakt al meer dan 35 jaar heerlijk ijs én is op een vooruitstrevende manier actief op het gebied van maatschappelijk verantwoord ondernemen.

Met de sauzen van Calvé is het iedere dag feest. En dan is er ook nog Calvé Pindakaas. Wie is daar niet groot mee geworden?

Cup-a-Soup biedt de lekkerste soepen voor tussendoor. Voor thuis én op het werk.

Duryea Maizena, hét keukengeheim om sauzen te binden en gebak telkens weer te laten lukken.

Mensen hebben meer behoefte aan leuke dingen, zoals samen genieten en plezier hebben. OLA wil hier graag aan bijdragen. OLA is onderdeel van ‘the Heartbrand’, het bekendste ijslogo ter wereld.

Unox associeer je met Hollands winterweer, snert, boerenkool met worst en oer-Hollandse tradities als schaatsen op natuurijs. Unox: het Hollandste merk van Nederland!

Breyers Delights maakt het onmogelijke mogelijk. Het ijs bevat minstens 30% minder calorieën** en suiker* dan vergelijkbaar schepijs, is hoog in proteïne en bovenal - heel erg lekker!

Azië: een en al inspiratie. Het lekkerste Oosterse eten wordt bereid in piepkleine keukentjes. Waar families hun keukengeheimen delen van generatie op generatie. Hier vind je heerlijke recepten, authentieke producten en de beste ingrediënten. Hier is Conimex thuis en dat brengen we naar Nederland. Al sinds 1932.

Met Hertog IJs maak je samen genieten extra bijzonder. Hertog IJs verrast continu met nieuwe smaken, combinaties en formaten. Hertog IJs is gemaakt met passie; en dat proef je!

Een verfrissende ijsthee gemaakt met vers getrokken thee. Puur genieten.